WED'ZE detské lyžiarske spodné nohavice Simple Warm čierne

• Prijemny material
    • Pre max. vel 104

• Kvalitné
  • , zakúpené v Decathlon

• výborná cena, s podobným výrobkom sme mali dobré skúsenosti, a cena ma presvedčila. Tovar prišiel, neľutujem, som spokojná. Dobrá kvalita a cenovo veľmi dostupné, objednala som hneď 2 ks trička aj 2 ks spodných nohavíc.

čierna

Jednoducho hrejivé. Náš tím navrhol toto spodné oblečenie pre deti na lyžovanie. Poskytne im hrejivosť potrebnú na dobrú lyžovačku.

• Prijemny material
    • Pre max. vel 104